Нашы дасягненні ©

Нашы дасягненні

• У 2022 годзе першае месца на гарадскім этапе ў рэспубліканскім конкурсе даследчых работ «Я-даследчык» (выхавальнік дашкольнай адукацыі Жыліч С.С.).
  • У студзені 2022 года трэцяе месца на гарадскім этапе абласнога фестывалю "Бяспечнае дзяцінства»
  • У верасні 2021 года трэцяе месца на гарадскім этапе абласнога агляду-конкурсу па азеляненні тэрыторыі ўстаноў адукацыі " Выдатней стане Брэстчына мая!"
  • У ліпені 2021 года дыплом першай ступені на рэспубліканскім этапе фотаконкурсу БРСМ «Сэлфі & фота з вышыванкай»у намінацыі "Мая сям'я ў вышыванцы".
  • У маі 2021 года сям'я Ягора Мягкова, выхаванца першай малодшай групы №1 заняла трэцяе месца па Брэсцкай вобласці ў конкурсе «Сям'я бяспекі».
  • У сакавіку 2021 года наша выхаванка Барысевіч Аліна ўзнагароджана дыпломам I ступені гарадскога конкурсу малюнкаў (эскізаў графіці) «Баранавічы – 150!» (кіраўнік Гаспаровіч Н. У., Сасім Я.В.);
  • У лютым 2021 года выхаванка Смолік Бажэна ўзнагароджана граматай упраўлення па адукацыі Баранавіцкага гарвыканкама, якая заняла 2 месца на гарадскім этапе рэспубліканскага конкурсу "ствараючы,не разбурай" у намінацыі "экалагічная фатаграфія. Сцяжынка ў зіму"(кіраўнік Рамановіч Я. М.);
  • У лістападзе 2020 года сям'я Швед Марыі і выхавальнік першай малодшай групы №1 Войцікава Марыя Сяргееўна перамаглі ў гарадскім этапе рэспубліканскага конкурсу па эканоміі і беражлівасці "Энергамарафон" у намінацыі "Мастацкая работа па прапагандзе эфектыўнага і рацыянальнага выкарыстання энергарэсурсаў "(дыплом першай ступені).
  • У ліпені 2020 года нашы выхаванцы былі ўзнагароджаны дыпломамі 1 і 3 ступені гарадскога этапу рэспубліканскага конкурсу «Сэлфі & фота з вышыванкай». У 2018 годзе наша ўстанова адзначана падзякай ад аддзела адукацыі, спорту і турызму Баранавіцкага гарвыканкама за якаснае вядзенне мэтанакіраванай работы па напаўненні і суправаджэнні сайта.

• В сентябре 2023 года  третье место на городском этапе областного смотра-конкурса по озеленению территории учреждений образования "Прекрасней станет Брестчина моя!"
  • В 2022 году первое место на городском этапе в республиканском конкурсе исследовательских работ «Я-исследователь» (воспитатель дошкольного образования Жилич С.С.).
  • В январе 2022 года третье место на городском этапе областного  фестиваля «Безопасное детство»
  • В сентябре 2021 года  третье место на городском этапе областного смотра-конкурса по озеленению территории учреждений образования "Прекрасней станет Брестчина моя!"
  • В июле 2021 года диплом первой степени на республиканском этапе фотоконкурса БРСМ «Сэлфi & фота з вышыванкай»в номинации "Мая сям'я ў вышыванцы".
  • В мае 2021 года семья Егора Мягкова, воспитанника первой младшей группы №1 заняла третье место  по Брестской области в  конкурсе «СемьЯ безопасности» .
  • В марте 2021 года наша воспитанница Борисевич Алина награждена дипломом I степени  городского конкурса рисунков (эскизов граффити) «Барановичи – 150!» (руководитель Гаспорович Н.В., Сасим Е.В.);
  • В феврале 2021 года  воспитанница Смолик Божена награждена грамотой управления по образованию Барановичского горисполкома, занявшая 2 место на городском этапе республиканского конкурса "Созидая,не разрушай" в номинации "Экологическая фотография. Тропинка в зиму"(руководитель Романович Е.М.);
  • В ноябре 2020 года семья Швед Марии и воспитатель первой младшей  группы №1 Войтикова Мария Сергеевна победили в городском этапе республиканского конкурса по экономии и бережливости "Энергомарафон" в номинации "Художественная работа по пропаганде эффективного и рационального использования энергоресурсов "(диплом первой степени).
  • В июле 2020 года наши воспитанники были награждены дипломами 1 и 3 степени городского этапа республиканского конкурса «Сэлфi & фота з вышыванкай».
  • В 2018 году наше учреждение отмечено благодарностью от отдела образования, спорта и туризма Барановичского горисполкома за качественное ведение целенаправленной работы по наполнению  и сопровождению сайта.
  • В 2011 году наш коллектив занял 2 место в городском конкурсе на лучшее новогоднее оформление учреждений образования в номинации "Под бой курантов"